Paříž 2001

V roce 2001 jsem vůbec poprvé navštívila Paříž. Od té doby o ní konstantně, téměř osmnáct let mluvím, a všechny doma s tím štvu (Ahoj, Táto!).

Tohle je krátká fotostory z analogových fotek. Konkrétně z října 2011, pár dní před Halloweenem, logicky nedlouho po 11. září. Ano, tak stará já jsem a ano, už je to tak dávno... Dodnes si živě vybavuju obrněný odpadkový koše víc než z kdejaký americký kriminálky, kde se snažej zabít prezidenta, a policejní hlídky v ulicích. Tenkrát jsem to ale ještě moc nechápala


O faktu, že jsem měla cit pro módu a fotografii se můžete přesvědčit v následující fotogalerii.
Tričko z Halloweenský kolekce Pimkie sice už nemám, ale schovala jsem si z něj alespoň netopýří výšivku, to víte, rychlá móda!

Paris in October, 2001
Before 18 years ago I was in Paris for the very first time... when I was a kid I talked about the city constantly, almost everyday :D (Hi, daddy! Sorry but not. :D). Ladies and gentmelman Paris photo tour begins!

60's in 2001


Vidíte ten kouzelný styling? Vašemu oku by neměla ujít kombinace šátku s nápisem 'Paříž' a trička s nápisem 'Londýn' (od otce ze služební cesty). S tím citem estetično jsem se už narodila, co nadělám.
Can u see the magic of styling? London in Paris (with Paris scarf!)


Shrimp Bubba

Peugeot, nebo Citroën?!


Tento snímek zachycuje Francouze okukujícího mou matku.
Random French guy stalking my mom.

Halloween & Fanta ♥ Tenkrát jsem ho ještě neznala -svátek nikoli pití.
 

1 Comments